Jesteśmy nieprzeciętną drużynką Amatorskiej Powiatowej Ligi Piłki Halowej - FORUM W BUDOWIE

. Kilka tekscików w czasie meczu Go back

spacer
Post Temat postu: Kilka tekscików w czasie meczu
1 - .. no ku.... strzelaj dlaczego strzelasz ( poprosilem prof. Miodka o rozwiązanie do tych kilku słów)
2 - ... nie kop w niego on jest z nami !!!!!!!!!!!!!
3 - ...to idź do sędziego może on ma mineralną?? ( ciekawe ktory sędzia był po imieninach) ( chyba miało być do organizatorow)
4 - ... chodz bo 1 minuta do meczu!!! ( odpowiedź) spokojnie przecież boku sobie nie wyrwę
5 - .... możesz grać ? Piłeś wczoraj?( odpowiedz ).. Nie dopiero dzisiaj!!!!!!!!!!
6 - ... ( w szatni) ??? Dobrze że remis! ( ktoś w szatni) Jaki remis przegraliśmy 1-0. ( odpowiedź) Co ty pier...( po meczy z Mario Car Serwis)
7.... no jak mogłeś go nie faulować... uciekł ci!!! ( odpowiedz) Nogi mi zabrakło
8 - ... Panowie gramy swoje.... ( gdzieś z tyłu) No to żeśmy już ku...a wygrali
9 - ... Ile do końca??? ( odpowiedz ) Jakieś 3 gole
10 - ... Jak ty będziesz grał jesteś przezroczysty!! O której wróciłeś do domu?? ( odpowiedź) Wrócę po meczu wlaśnie.....
11 - ... Ty się nie rozbieraj z tego stroju bo się rozsypiesz!!!!!!!!!!!!!!
12 - ... Telefon około 10 minut po rozegranym meczu! ( godzina 13.40) Cze o której gramy??? O 13.00. Aha to idę dalej spać. Nara
13 - ...( kontakt sms) . I jak mecz??? (odp) Odbył się. (pyt) CZyli? (odp) Graliśmy1 ( pyt) Ku...a a wynik ( odp) Jednocyfrowy. (pyt) Nie czaję? ( odp) My też!!!
14 - ... Przyjdzie ktoś jeszcze??? (odp) Chyba nie!!! No ja pie... to wpisz moją starą bo powinno być 5 zawodników
15 - ... Weź czas!!!!! ( krzyk) ( odp) A co ja k...jestem czasownik????
16 - ...Podaj mu niech się też spoci !!!!
17 - ... Piłka jest okrągła ..... a bramki strzelają przeciwnicy!!
18 - ... Czy ty naprawdę nie możesz normalnie , byle jak kopnąć tej piłki ( fantastyczne stwierdzenie)
19 - ... Jeżeli już uciekasz, to weź piłkę....
20 - Panie sędzio jaki aut, przecież wyszla na aut ( nic mnie już nie dziwi)
21 - ... Pani mi tu jeszcze psiknie, bo to zimne jest gitara....
22 - Dasz radę grać?? (odp) A jest ktoś na zmianę ? (-) Nie ma !!! To zmiana.... ( a jednak mnie zdziwiło)
23 - ... Gdzie masz rękawiczki ???( chyba bramkarskie) W kurtce w rękawie. ( ??????)
24 - ... ( w szatni)Z kim gramy???( odp) Ze Świtem!!!! ( a graliśmy z Albionem)
25. Najszybciej wzięty "czas" w historii halówki??... odpowiedź: Wziety po 3 sekundach od rozpoczęcia pierwszej połowy (Na uzupełnienie składu. Bramkarz był przy wejściu na halę i biegł sie przebrać) Oczywiście my wzieliśmy ten czas.

Najnowszy hicior z szatni. Podczas rozmowy padają słowa "..... przelało czarę goryczy" na co nasz egzekutor Ma-ciek zapytał--- jaki Czarek Gorczyca???? W najczarniejszych snach bym nie przypuszczał... heheh

Sezon 2006/2007

Następne jak tylko nastąpią !!!!

Ostatnio zmieniony przez abana dnia Pon 0:06, 04 Gru 2006, w całości zmieniany 2 razy
riad

spacer
Post Temat postu:
Zawodnik hanesco po odgizdaniu faulu i pokazaniu mu żółtej karki
"panie sędzio ale prawie go niesfaulowałem" Wide grin

spacer
Ja z wami na meczu maksymalnie 5 min bym zwytrzymal bo musial bym isc do szatni bo bym sie olał ze smiechu Rolling Eyes Wink
abana

Posty: 82

spacer
Post Temat postu: Temat do archiwum
Ten temat zostanie przeniesiosy do archiwum ale będzie dostępny do czytania. Pozdrawiam

spacer
Tekst jednego z zawodników z trybun:

"No panie sędzio!!! No przecież wyszła kur... jeb... szmata, no nie!!! Gwiżdż do ch... pana!!!"

I jak oto w ciągu 2 sek może się zmienić człowiek z grzeczniutkiego na chama... Wide grin